Ücretsiz Fiyat Analizi
İçin Bizi Arayınız

Güvenli Ödeme

Güvenli Ödeme Yenilik Dekorasyon

  • Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

    Yenilik dekorasyon İnternet mağazasında, üyelik taahhütnamemizde belirtildiği gibi kişisel bilgileriniz gizlidir ve 3.şahıslarla paylaşılmaz. Üye olurken ilettiğiniz bilgilerin tamamı güvenlik duvarı koruması altında saklanmaktadır. Kart bilgileriniz ise sistemlerimizde kesinlikle tutulmaz.

  • 2048 bit Genişletilmiş Şifreleme Teknolojisi

    Siparişinizi tamamlarken girdiğiniz kredi kartı bilgileri 2048 bitlik EV (Extended Validation) adı verilen genişletilmiş doğrulamaya sahip SSL teknolojisi ile şifrelenerek gönderilir. Bu teknoloji sadece yüksek güvenlik testlerinden geçebilen firmaların kullanımına açılır. Yenilik dekorasyon İnternet mağazasının ödeme sayfasında tarayıcınızın adres çubuğunuzda Yenilik Dekorasyon Tic. A.S. ismiyle yeşil renkte bir kutu içerisinde görünür.

  • 3D Güvenlik Sistemi

    İnternet mağazamızdaki diğer bir güvenlik seçeneği ise 3D Secure olarak adlandırılan Üç Boyutlu Güvenlik sistemidir. Kredi kartı ödeme altyapılarını sağlayan Visa ve Mastercard şirketleri tarafından kabul görmüş 3D Güvenlik sistemini seçtiğiniz takdirde, kredi kartını veren bankanın güvenli doğrulama ekranına yönlendirileceksiniz. Açılan bu ekranda kart sahibi olarak size sorulacak doğrulama şifresini girmeniz gereklidir.