Ücretsiz Fiyat Analizi
İçin Bizi Arayınız

Kolay Alışveriş

Kolay Alışveriş Yenilik Dekorasyon

Üyelik Avantajları

Yenilik Dekorasyon İnternet mağazasında alışveriş yapabilmeniz için bir kereye mahsus olmak üzere üye olmanız gerekiyor. Çok kısa süren bu işlem sonucunda kazançlarınız şunlar olacak:

  • Adres ve iletişim bilgilerinizi kaydedip, alışverişlerinizi daha hızlı tamamlayarak zaman kazanırsınız.
  • Size özel olarak tanımlanmış kampanyalardan ve indirimlerden yararlanırsınız.
  • Anahtar teslim ev yenileme hizmetlerimiz için keşif talep edebilirsiniz.

Aradığınız Ürünü Kolayca Bulun

Ürünlerimize üst menüdeki reyonlardan, yaşam alanlarından,fırsat bölümünden veya akıllı arama kutusunu kullanarak erişebilirsiniz. Reyonlarımıza ait ürün liste sayfalarında bulunan ürün özelliklerine göre filtre seçenekleri, aradığınız ürünlere hızlıca ulaşmanızı sağlar.

Satın Almak İstediğiniz Ürünleri Sepetinize Ekleyin

İncelediğiniz ürünün detay sayfasından eğer varsa rengi, ebadı gibi ürüne özgü özellikleri de seçip "Sepete Ekle" butonuna tıklayın, ürün alışveriş sepetinize eklenecektir. Alışveriş sepetinize İnternet Mağazamızın herhangi bir sayfasından sağ üstteki Sepetim kısmından ulabilirsiniz.

 

Tek Sayfada Siparişinizi Güvenli Olarak Tamamlayın

Alışveriş sepetinizdeki ürünleri Satın Al butonuna tıklayarak güvenli ödeme sayfamıza geçiş yapabilirsiniz. Bu sayfada; siparişinizin özetini görebilir, teslimat ve fatura adreslerinizi girebilir, tercih ettiğiniz kargo firmasını seçebilir ve size sunulan alternatif ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak siparişinizi tek sayfadan tamamlayabilirsiniz.

 

E-posta ile Durum Bilgilendirmeleri

Kolay alışveriş deneyiminizin her aşamasında, satın aldığınız ürünlerin adresinize sorunsuz ve zamanında teslim edilmesini sağlayana kadar sizi e-posta ile bilgilendireceğiz. Aşağıdaki durumlar için bizde kayıtlı e-posta adresinize bilgilendirme iletileri gönderilecektir:

  • Sipariş oluşturduğunuzda,
  • Siparişiniz kargoya verildiğinde,
  • Siparişiniz teslim edildiğinde,
     
  • Siparişiniz sizin talebiniz üzerine iptal edildiğinde,
  • İade/değişim/arıza süreci başlattığınız ürünle ilgili durum değişikliklerinde. 


Telefonla Sipariş hizmetinden 09:00 – 20:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz.

Yenilik Dekorasyon Üyeliği
https://www.yenilikdekorasyon.com/ adresine girerek Yenilik Dekorasyon'da Yenilik Dekorasyon üyelerine özel tanımlanan kampanyalardan yararlanmak için öncelikle Yenilik Dekorasyon üyesi olmalısınız. Daha önceden yenilikdekorasyon.com üyeliğiniz varsa “Üye Ol” butonunu tıklayabilirsiniz.


T.C. Kimlik Doğrulama
Yenilik Dekorasyon üyeliğinizin doğrulanması için karşınıza çıkan kutucuğa TC kimlik numarasınızı eklemeniz gerekmektedir. Sistem tarafından sorgulanan T.C. Kimlik Numaranız onaylanırsa yenilikdekorasyon.com üyeliğinize Yenilik Dekorasyonavantajları otomatik olarak aktif hale gelir, onaylanmazsa Yenilik Dekorasyon destek hattından(0216 491 41 61) Yenilik Dekorasyon üyeliğinizi kontrol ettirebilirsiniz.