Ücretsiz Fiyat Analizi
İçin Bizi Arayınız

İzolasyon Su Yalıtımı

İzolasyon Su Yalıtımı

PROJE HAKKINDA

SU YALITIMI

Yalıtım ile korunması planlanan yapıların suya ne şekilde maruz kaldığı önemlidir.Zemin suyu mu yağmur suyu mu bina içi yada dışı atık yada temiz su mu binayı etkilemektedir bunu bilmek can alıcı yerdir bu konuda şirketimiz kesin çözüm ve garantili hizmet vermektedir.

Konutlarınıza zarar veren en önemli faktörlerden biri de sudur ve konutlar yağmur, kar, toprağın nemi, zemindeki yeraltı suyu gibi dış kaynaklı su ile banyo ve lavabolarda kullanılan iç kaynaklı suya maruz kalmaktadır. Konutlarımızı ve konforumuzu tehdit eden sulardan korunmak için yapılan bu işlemlere su yalıtımı uygulamaları denir.

Konutlarınıza nüfuz eden su, taşıyıcı kısımlarda yer alan demirlerin paslanmasına ve taşıma kapasitesinin düşmesine yol açar. Su, betonun çürümesine ve çatlamasına neden olmaktadır. Su yalıtımı uygulamaları güvenli konutlar ile birlikte bakteri ve küf oluşumu engellenmiş, sağlıklı ve konforlu ortamlara sahip olmamızı da sağlamaktadır. 

Su yalıtımı uygulamaları konutlarınıza suyun sızma ihitmali olan alanlarda gerçekleştirilmektedir. Bunlar; toprak ile temas eden duvarlar, temeller ve zemine oturan döşemeler, suyun yapı dışında birikebileceği ve ya suyun basabileceği seviyenin altındaki dış duvarlar, balkonlar, teras ve eğimli çatılar ile banyo, lavabo gibi ıslak hacimli alanlar olarak sıralanabilmektedir. Su yalıtımının bir diğer uygulama alanı da suyun içerisinde kalmasını istediğimiz su deposu, suni gölet ve havuz gibi yapı alanlarıdır.

İşin uzmanı ustalarımızdan  yerinde ücretsiz keşif hizmeti almak için bizi arayın.